Chirurgia plastyczna

 

Alina Hedrych-Ozimina

  Absolwentka Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), który to ukończyła  z wyróżnieniem.     

Specjalista chirurg plastyk. Doktor nauk medycznych.

W latach 2005-2007 pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech, gdzie obroniła pracę doktorancką na temat chorób naskórka. W Kolonii również odbyła staż w Klinice Chirurgicznej Media Park Klinik.

Od 2009 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są zabiegi naprawcze, korekcyjne, a także operacje estetyczne. Jest również wykładowcą Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim oraz English Division.

 

 

 Szymon Kołacz

  Absolwent Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego we Wrocławiu. Specjalista chirurg plastyk.

Na co dzień związany z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są zabiegi naprawcze, korekcyjne, a także operacje estetyczne.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Autor oraz współautor licznych publikacji specjalistycznych z dziedziny chirurgii plastycznej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w licznych światowych placówkach medycznych, m.in. w Barcelonie, Wielkiej Brytanii oraz na Tajwanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault