• Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

 • Botox Gdańsk, Gdynia

  Botox Gdańsk, Gdynia

 • Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

  Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

 • Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

  Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

Zadzwoń do nas      
+48 500-430-484

 • Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

 • Botox Gdańsk, Gdynia

  Botox Gdańsk, Gdynia

 • Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

  Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

 • Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

  Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

KOREKTA ODSTAJĄCYCH USZU

Odstające uszy, zabieg, Gdynia, GdańskCo to jest korekcja odstających uszu?

Jest to małoinwazyjny zabieg polegający na wycięciu części skóry i wymodelowaniu chrząstki  w miejscu jej prawidłowego zagięcia, tzw. Grobelce, a następnie umocowaniu tej chrząstki w prawidłowym ułożeniu. Zabieg rozpoczyna się od podania znieczulenia w formie zastrzyku w małżowiny. Rodzaj zastosowanego znieczulenia jest zbliżony do znieczulenia stomatologicznego. Pacjent podczas zabiegu jest w pełni świadomy. Korekcja uszu jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem, jedyną niedogodnością może być podanie znieczulenia - zastrzyku.

Odstające uszy zabieg - kto jest odpowiednim kandydatem?

Najistotniejsza jest własna motywacja do zmiany wyglądu, nie ma bowiem wskazań ściśle zdrowotnych do przeprowadzenia korekty, więc tylko decyzja osobista pacjenta może być powodem wykonania operacji.
Za najlepszy czas wykonania korekcji małżowin usznych przyjmuje się okres po 6 roku życia. W tym czasie zakończony jest wzrost małżowiny a ocena środowiska w którym dziecko dojrzewa jest jeszcze mało istotna. W Derm-Estetyka wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym, dlatego istotne jest, aby dziecko poddające się zabiegowi mogło współpracować z chirurgiem plastykiem podczas zabiegu.

Odstające uszy, zabieg, Gdynia, GdańskOperacja odstających uszu - jak długo trwa zabieg? Jak należy się do niego przygotować?

Zabieg trwa średnio 1-1,5 godziny. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, pacjent wraca tego samego dnia do domu. Przez okres około 14 dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować aspiryny ani żadnego leku w skład, którego wchodzi aspiryna. Badania, które należy wykonać przed zabiegiem to: morfologia, INR(czas protrombinowy), APTT(czas kaolinowo-kefalinowy), Ag-HBS oraz, Anty-HCV.

Pacjent powinien przed zabiegiem kupić opaskę na uszy (przykrywającą całe małżowiny), którą będzie nosił przez 4 tygodnie. Opaski można kupić w sklepach sportowych oraz z galanterią odzieżową. bardzo duży wybór takich opasek znajdą Państwo na allegro. W dniu zabiegu należy przyjść bez makijażu oraz metalowej biżuterii. Przed zabiegiem należy zaopatrzyć się w leki przeciwbólowe, ogólnodostępne w aptece. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, jednak  w ciągu kilku dni po zabiegu pacjent może odczuwać tkliwość oraz bolesność uszu.

Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Szwy skórne stosowane podczas zabiegu korekcji odstających uszu zdejmowane są w 7-14 dniu po zabiegu. Przez pierwsze 2 dni konieczny jest opatrunek z opaski elastycznej . Gwarantuje on odpowiednią pozycję uszu i zabezpiecza przed zmianą pozycji w czasie snu. Po 2 dniach można zamienić ten duży opatrunek na mniejszą opaskę elastyczną i dwa małe opatrunki zakładane na tylnej powierzchni małżowin usznych. Wizyta kontrolna oraz zmiana opatrunków następuje najczęściej w drugiej dobie po zabiegu. Blizny pozostające za uszami są mało widoczne. Opaskę pacjent zakupuje we własnym zakresie. Najistotniejszą cechą opaski jest jej szerokość, powinna przykrywać całą małżowinę oraz elastyczność, nie powinna być zbyt luźna ani zbyt mocno uciskać uszu.

Bezpośrednio po zabiegu uszy są obolałe, obrzęknięte, mogą pojawić się siniaki w okolicy małżowin. Większość objawów po-zabiegowych mija w ciągu pierwszego tygodnia - dwóch od zabiegu. Wykonanie zabiegu nie zaburza normalnego trybu życia. W pierwszym miesiącu od zabiegu, pacjent powinien unikać intensywnego wysiłku fizycznego, pływania na basenie oraz sportów kontaktowych.

Odstające uszy zabieg - wstępna konsultacja przez e-mail?

Jest to idealny sposób do wstępnej diagnozy. Wystarczy pod adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. załączyć zdjęcie z prośbą o konsultację. Konsultacje drogą e-mailową są  bezpłatne. Opinia najczęściej w ciągu 24-48 godzin jest odsyłana do pacjenta.

Odstające uszy operacja cena - jaki jest koszt zabiegiu?

Korekta odstających uszu - 3100zł. Korekta jednego odstającego ucha - 2100zł.

Pay

https://online.mediraty.pl/

0
0
0
s2sdefault