Medycyna i kosmetologia estetyczna

 

Bożena Januszewska

 

 Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistka medycyny rodzinnej, medycyny estetycznej.

Ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anty-Aging, gdzie zdobyła Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej.

Związana przez lata z wieloma placówkami medycznymi, gdzie uzyskała doświadczenie kliniczne, a także w lecznictwie otwartym, m.in. : Państwowy Szpital Klinicznym nr 1 w Gdańsku, ZSK w Gdańsku, Swissmed, NZOZ Działki Leśne w Gdyni.

Posługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim oraz rosyjskim. 

 

 

 

Karolina Winkel

  Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studiów Podyplomowych na Wydziale Medycznym Górnośląskiej WSH, Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej.

Medycyna estetyczna jest jej pasją życiową, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zabieg przeprowadzany z należytą starannością. Podążając za nowościami w medycynie na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, które poza wiedzą teoretyczną dają  mu doskonałe umiejętności praktyczne. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

 

 Magdalena Czwartek

 Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, wydziału Farmaceutycznego oraz Studiów Podyplomowych wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu – Kosmetologia Bioestetyczna w Gdańsku.

Specjalista rewitalizacji skóry twarzy, szyi - first step of anti-aging process.

Specjalista trycholog, należy do Stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.

Manager Derm-Estetyka.

Jest absolwentką Szkoły BeautyArt, gdzie rozwijała swoje umiejętności z zakresu Stylizacji w Wizażu. Szeroko pojęta "estetyka" jest jej pasją życiową od zawsze.

Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu farmacji, kosmetologii oraz trychologii. Posługuje się językiem angielskim.

 

 

Karolina Widzicka

 

 

Linergistka z pasją i doświadczeniem. Od 2005 roku zajmuje się makijażem permanentnym oraz mikropigmentacją medyczną.

Mistrzyni Polski 2009 roku w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego. Od 2011 roku prowadzi szkolenia z zakresu mikropigmentacji medycznej oraz upiększającej. Od 2012 roku pełni funkcję przewodniczącej jury Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego.

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę o coraz to nowsze technologie i metody mikropigmentacji. Jak sama mówi: "Największą satysfakcję sprawia mi zadowolenie moich klientów."

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault