• Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

 • Botox Gdańsk, Gdynia

  Botox Gdańsk, Gdynia

 • Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

  Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

 • Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

  Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

Zadzwoń do nas      
+48 500-430-484

 • Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

 • Botox Gdańsk, Gdynia

  Botox Gdańsk, Gdynia

 • Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

  Leczenie łysienia Gdańsk, Gdynia

 • Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

  Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk, Gdynia

 • Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

  Wypadanie włosów leczenie Gdańsk, Gdynia

PLASTYKA POWIEK, KOREKTA POWIEK

OOpadanie powiek, plastyka powiek, zabieg Gdynia, Gdańskpadające powieki zabieg - dla kogo jest przeznaczony?

Dla każdej kobiety i mężczyzny, u których występuje problem opadających powiek górnych jak i tzw. worki pod oczami, powodujące zmęczony wygląd twarzy. W niektórych przypadkach jest to problem nie tylko estetyczny, ale także medyczny, np. utrudniając pole widzenia. Najczęściej zabiegom poddają się osoby w wieku 40-60 lat, ale również w przedziale 25-30. Decyduje tu czynnik dziedziczenia, który powoduje, że skóra powiek wiotczeje i wygląda znacznie starzej.

Czasami mamy do czynienia z opadającymi, przynosowymi fałdami skóry okolicy oczu. Taką formę opadającej powieki nazywa się zmarszczką nakątną oka. Często zmarszczka nakątna rozpoczyna się na dolnej krawędzi powieki dolnej i biegnie ponad powieką górną. Przeprowadzany zabieg zmienia kształt oczu, np."azjatyckich".

Operacja opadających powiek - na czym polega zabieg? Czy jest bezpieczny?

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Blepharoplastyka- czyli korekta powiek zwykle trwa około póltorej godziny, zaleznie od zakresu zabiegu.

W przypadku typowego zabiegu wykonuje się cięcia w przebiegu naturalnych załamków powiek górnych i bezpośrednio pod rzęsami powiek dolnych. Cięcia wychodzą poza kąt oka, ale zlokalizowane są w obrębie naturalnych zmarszczek,tzw."kurzych łapek". Poprzez te nacięcia usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej i redukuje nadmiar skóry. Cięcia są zszywane przy pomocy bardzo cienkich szwów.

Opadanie powiek, plastyka powiek, zabieg Gdynia, GdańskOpadanie powiek, plastyka powiek, zabieg Gdynia, Gdańsk

Usunięcie fałdów nakątnych polega na redukcji tłuszczu około-gałkowego, plastyce wewnętrznych kątów oczu i odsłonięcie okolicy poddawanej zabiegowi. 

Wystąpienie obrzęku i zasinienia powiek po zabiegu jest sprawą ustępującą w ciągu 7-14 dni. Bywa, że nacięcia goją się odmiennie po obu stronach.

Decydując się na plastykę powiek wybierajmy tylko doświadczonych specjalistów, których wiedza oraz umiejętności będą gwarancją udanego zabiegu. Przestrzeganie zaleceń pooperacyjnych zdecydowanie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań.

Plastyka powiek efekty? W Jakim czasie?

Przez kilka dni po zabiegu tkanki są obrzęknięte. Zaleca się chłodne okłady na zmniejszenie początkowych dolegliwości. Po tygodniu od wykonanego zabiegu usuwane są szwy, a blizna z czasem staje się prawie niewidoczna. Rozmiar zasinień jest zmienny osobniczo, największe siniaczki mogą wystąpić w ciągu pierwszego tygodnia i następnie stopniowo ulegają wchłonięciu.

Jeżeli używasz soczewek kontaktowych to należy sie wstrzymać z ich zakładaniem przez pierwszy tydzień po zabiegu.

Większość pacjentów powraca do aktywnego życia w ciągu 7-10 dni po zabiegu. Kobiety mogą po tygodniu stosować delikatny makijaż powiek. W przypadku przebywania  na słońcu wskazane jest używanie okularów przeciwsłonecznych przez kilka tygodni.

Korekcja opadających powiek jest zabiegiem przywracającym ich naturalne położenie i kształt, co daje efekt młodego spojrzenia oraz napięcia skóry powiek, czy eliminację "worków" pod oczami w przypadku plastyki powiek dolnych.

Korekcja powiek efekty - na ile wystarcza zabieg?

Efekty zabiegu utrzymują się przez wiele lat, nadając twarzy młody i pogodny wygląd. Właściwa pielęgnacja skóry i przestrzeganie palenia tytoniu dodatkowo wspomagają skuteczność leczenia.

Opadające powieki cena zabiegu?

Możesz zapłacić w ratach. 


 

 

0
0
0
s2sdefault