Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Chirurgia plastyczna

             Alina Hedrych-Ozimina

Absolwentka Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), który to ukończyła  z wyróżnieniem.     

Specjalista chirurg plastyk. Doktor nauk medycznych.

Doktor Alina Hedrych-Ozimina pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech, gdzie obroniła pracę doktorancką na temat chorób naskórka. W Kolonii również odbyła staż w Klinice Chirurgicznej Media Park Klinik.

Od 2009 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są zabiegi naprawcze, korekcyjne, a także operacje estetyczne. Jest również wykładowcą Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim oraz English Division. Należy do International Society of Aesthetic Plastic Surgery.

 

 

 Ewa Sokołowska 

Absolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,    specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

 

Anna Jurska-Jaśko

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych - jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej "Dobry Wzrok".

 

0
0
0
s2sdefault