Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Chirurgia plastyczna

doktor Alina Hedrych Ozimina chirurg plastyczny

 Alina Hedrych-Ozimina

Absolwentka Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed), który to ukończyła  z wyróżnieniem.

Specjalista chirurg plastyk. Doktor nauk medycznych. Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

Doktor Alina Hedrych-Ozimina pracowała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, w Niemczech, gdzie obroniła pracę doktorancką na temat chorób naskórka. W Kolonii również odbyła staż w Klinice Chirurgicznej Media Park Klinik.

Od 2009 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są zabiegi naprawcze, korekcyjne, a także operacje estetyczne. Jest również wykładowcą Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim oraz English Division.

 Ewa Sokołowska

Dr Sokołowska gdyniaAbsolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,    specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

Anna Jurska-Jaśko

Dr Jurska JaśkoAbsolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

Dorota Popaszkiewicz


Dr Dorota Popaszkiewicz jest specjalistą okulistyki, Absolwentką  Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Specjalizuje  się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Na codzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie, gdzie przeprowadza zabiegi na aparacie ochronnym oka, w tym korekcja podwijania i odwijania powieki, plastyka powiek górnych.

Dr Dorota Popaszkiewicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, uczestniczy w licznych konferencjach organizowanych przez PTO oraz innych kursach poszerzających jej wiedzę   w zakresie okulistyki oraz okuloplastyki. Dr Popaszkiewicz jest znana z precyzji i dokładności wykonywanych zabiegów oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Zbigniew Łobodziński

Zbigniew Łobodziński jest Absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku,

Dr n. med. Zbigniew Łobodziński jest specjalista chirurgii ogólnej, na codzień związany ze Szpitalem św. Wincentego a Paulo w Gdyni, oddziałem chirurgicznym, gdzie przeprowadzane są m.in. operacje w zakresie skóry, tkanki podskórnej z możliwością zastosowania przeszczepów skóry pośredniej i pełnej grubości oraz plastyk płatowych.  

Doktor Łobodziński jest specjalistą z ogromnym doświadczeniem. Przez wiele lat pełnił funkcje ordynatora oddziału chirurgicznego w Szpitalu MIejskim w Gdyni. Specjalizuje się w zabiegach plastyki brzucha, chirurgicznego leczenia ginekomastii, usuwania przepuklin pachwinowych, pępkowych, usuwania zmian skórnych, fałdów anodermalnych, plastyką wrastającego paznokcia, chirurgicznym leczeniem żylaków kończyn dolnych.

Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. 

 

Powrót na górę
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.