Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

dr Anna Jurska Jaśko

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

Poznaj opinie naszych pacjentów​

Patrycja S.
2022-05-27 10:04

„Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia zabiegu opadających powiek. Obawy, czas, gojenie się, ciągle jakieś inne wydatki odwlekały decyzję. Wreszcie zdecydowałam się i nie żałuję. Zabieg przebiegł szybko, praktycznie bezboleśnie. Po zabiegu nie przyjmowałam żadnych leków przeciwbólowych, nie zaobserwowałam większego obrzęku. Przez tydzień chodziłam z małymi tylko plasterkami. Po siedmiu dniach zdjęto mi szwy. Widzę wielką różnicę, moje oczy wreszcie stały się takie, jak przed laty. Personel bardzo profesjonalny i miły. Polecam gorąco”.

Magdalena K.
2020-10-11 07:02

„Z workami pod oczami walczyłam całą wieczność. To u nas rodzinne. Żadne kremy ani zabiegi nie pomagały. W końcu zgłosiłam się do Derm-Estetyki, usłyszałam o korekcie powiek. Efekt zabiegu był piorunujący, oczywiście musiałam przejść całą rekonwalescencję: obrzęki, siniaczki, ale warto było. Nareszcie pozbyłam się problemu który męczył mnie tak długo”.

Wioleta K.
2018-11-22 13:13

„Witam serdecznie, dnia 20-10-2018 poddałem się zabiegowi korekty powiek górnych. Dziś już mogę powiedzieć że efekt po zabiegu jest rewelacyjny z czego bardzo się cieszę. Obsługa przemiła, pani doktor wykonująca zabieg jest fachowcem najwyższej klasy. Zabieg wykonany profesjonalnie i bezpiecznie dla pacjenta. Gorąco polecam ten gabinet”.

Bernadeta B.
2017-09-17 19:44

„Robiłam zabieg plastyki powiek górnych u dr Anny Jurskiej-Jaśko. Półtorej tygodnia po zabiegu obrzęki, zasinienia całkowicie zniknęły a efekt jest oczekiwany. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i wykonanego zabiegu. Dziękuję”.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.