Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Doktor Anna Jurska Jaśko

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

W uznaniu jej wkładu w edukację medyczną, została wyróżniona prestiżową nagrodą dydaktyczną, przyznawaną przez towarzystwo naukowe okulistów. Dr Anna Jurska-Jaśko jest także aktywna w działalności charytatywnej, wspierając organizacje zajmujące się pomocą dla osób z zaburzeniami widzenia. Jej zaangażowanie w liczne projekty społeczne przyczyniło się do poprawy jakości życia wielu pacjentów.

Opinie o doktor Annie Jurskiej Jaśko

Julia K.
2023-11-02 15:47

„Wizyta u Anny Jurskiej-Jaśko była bardzo pozytywna. Zabieg plastyki powiek przeprowadzony przez panią doktor okazał się pełnym sukcesem. Odzyskałam nie tylko młodzieńczy wygląd, ale również poprawiła się moja funkcjonalność widzenia. Cały proces przebiegał sprawnie i bez komplikacji, co świadczy o wysokim profesjonalizmie i doświadczeniu pani doktor.”

Patrycja S.
2022-05-27 10:04

„Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia zabiegu opadających powiek. Obawy, czas, gojenie się, ciągle jakieś inne wydatki odwlekały decyzję. Wreszcie zdecydowałam się i nie żałuję. Zabieg przebiegł szybko, praktycznie bezboleśnie. Po zabiegu nie przyjmowałam żadnych leków przeciwbólowych, nie zaobserwowałam większego obrzęku. Przez tydzień chodziłam z małymi tylko plasterkami. Po siedmiu dniach zdjęto mi szwy. Widzę wielką różnicę, moje oczy wreszcie stały się takie, jak przed laty. Personel bardzo profesjonalny i miły. Polecam gorąco”.

Magdalena K.
2020-10-11 07:02

„Z workami pod oczami walczyłam całą wieczność. To u nas rodzinne. Żadne kremy ani zabiegi nie pomagały. W końcu zgłosiłam się do Derm-Estetyki, usłyszałam o korekcie powiek. Efekt zabiegu był piorunujący, oczywiście musiałam przejść całą rekonwalescencję: obrzęki, siniaczki, ale warto było. Nareszcie pozbyłam się problemu który męczył mnie tak długo”.

Wioleta K.
2018-11-22 13:13

„Witam serdecznie, dnia 20-10-2018 poddałem się zabiegowi korekty powiek górnych. Dziś już mogę powiedzieć że efekt po zabiegu jest rewelacyjny z czego bardzo się cieszę. Obsługa przemiła, pani doktor wykonująca zabieg jest fachowcem najwyższej klasy. Zabieg wykonany profesjonalnie i bezpiecznie dla pacjenta. Gorąco polecam ten gabinet”.

Bernadeta B.
2017-09-17 19:44

„Robiłam zabieg plastyki powiek górnych u dr Anny Jurskiej-Jaśko. Półtorej tygodnia po zabiegu obrzęki, zasinienia całkowicie zniknęły a efekt jest oczekiwany. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i wykonanego zabiegu. Dziękuję”.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.