Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Doktor Anna Jurska Jaśko

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

W uznaniu jej wkładu w edukację medyczną, została wyróżniona prestiżową nagrodą dydaktyczną, przyznawaną przez towarzystwo naukowe okulistów. Dr Anna Jurska-Jaśko jest także aktywna w działalności charytatywnej, wspierając organizacje zajmujące się pomocą dla osób z zaburzeniami widzenia. Jej zaangażowanie w liczne projekty społeczne przyczyniło się do poprawy jakości życia wielu pacjentów.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.