Profesjonalny Gabinet Medycyny Estetycznej - Gdańsk, Gdynia

Kontakt

Rejestracja oraz informacja pacjentów odbywa się wyłącznie telefonicznie bądź mailowo: poniedziałek-piątek 10.00-18.00.

Przyjęcia pacjentów ustalane są indywidualnie. Godziny pracy Rejestracji telefonicznej nie są jednoznaczne z godzinami pracy Gabinetu.

ZABIEGI ODBYWAJĄ SIĘ W NASZYCH GABINETACH W SAMYM CENTRUM GDYNI. Znajdujemy się 7 minut drogi od Dworca PKP. Ulica Batorego jest ulicą prostopadłą do ulicy Władysława IV.

Jeżeli chcesz się podzielić z nami swoim problemem (dotyczy medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej), potrzebujesz wskazówek jakie zabiegi są dla Ciebie najbardziej wskazane, potrzebujesz wyceny, zadzwoń lub napisz do nas, wyślij swoje zdjęcie, które na pewno ułatwi przypisanie odpowiedniej terapii.

Jeśli chcesz umówić wizytę podaj termin i zakres godzinowy. Na Twoje pytanie odpowiemy w dni powszednie od poniedziałku do piątku.

DANE KONTAKTOWE:

Derm-Estetyka
Tel: (+48) 500 430 484
email: gabinet@derm-estetyka.pl

NASZE LOKALIZACJE:

Gdynia, ul. Batorego 7/35,

zapraszamy na V piętro

VIP-MED, CHIRURGIA PLASTYCZNA

Gdynia, ul. Armii Krajowej 38-42

Napisz do nas

Jak do nas trafić:

Przez kilka lat jeden z naszych gabinetów znajdował się w Budynku Sea Towers w Gdyni, przy ul. Hryniewickiego 6.

Obecnie możecie Państwo nas odwiedzić w samym centrum Gdyni Śródmieście przy ul. Stefana Batorego 7, V piętro, lokal nr 35.

Jest to nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny znajdujący się po przeciwnej stronie Centrum Handlowego Batory, przechodząc na drugą stronę ulicy Władysława IV. Apartamentowiec zlokalizowany jest na tyłach Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej, przy ulicy Armii Krajowej.