Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Medycyna i kosmetologia estetyczna

Bożena Januszewska

doktor Bożena Januszewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistka medycyny rodzinnej. Odpowiada za zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anty-Aging, gdzie zdobyła Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej.

Związana przez lata z wieloma placówkami medycznymi, gdzie uzyskała doświadczenie kliniczne, a także w lecznictwie otwartym, m.in. : Państwowy Szpital Klinicznym nr 1 w Gdańsku, ZSK w Gdańsku, Swissmed, NZOZ Działki Leśne w Gdyni.

Medycyna estetyczna jest jej pasją życiową, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zabieg przeprowadzany z należytą starannością. Podążając za nowościami w medycynie na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, które poza wiedzą teoretyczną dają  mu doskonałe umiejętności praktycznePosługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim oraz rosyjskim.

 Magdalena Czwartek

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, wydziału Farmaceutycznego oraz Studiów Podyplomowych wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu – Kosmetologia Bioestetyczna w Gdańsku.

Specjalista rewitalizacji skóry twarzy, szyi – first step of anti-aging process.

Specjalista trycholog, należy do Stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.

Medical Manager Derm-Estetyka.

Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu trychologii oraz kosmetologii estetycznej. Posługuje się językiem angielskim.

Maciej Bujnowski

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału lekarskiego, asystent w Klinice Dermatologii Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną oraz medycyną estetyczną.

Subtelne piękno, bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, to jego motto zawodowe.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.