Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Mezoterapia kwasem hialuronowym

Wraz z wiekiem skóra starzeje się, ponieważ tracimy nasz naturalny kwas hialuronowy. Preparaty z kwasem hialuronowym, min. EJAL 40 jest zalecany w zabiegów odmładzających skórę i w zapobieganiu uszkodzeniom skóry pod wpływem działania słońca, ponieważ reintegruje poziom kwasu hialuronowego. Mezoterapia kwasem hialuronowym poprawia elastyczność skóry oraz jej napięcie.

Mezoterapia kwasem hialuronowym EJAL 40 - Derm Estetyka

Z JAKIEGO POWODU WARTO WYBRAĆ EJAL 40?

EJAL 40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego. Jego celem jest rekonstrukcja podstawowej struktury macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu komórki biorące udział w fazie odbudowy nowych włókien przywracają naturalne relacje funkcjonalne. Ten preparat jest w stanie przebudować i wzmocnić macierz pozakomórkową. Odbudowuje odwodnioną i zniszczoną skórę przez starzenie oraz ekspozycję na słońce. Zwiększa możliwość biosyntezy fibroblastów, dzięki syntezie kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, nawodnieniu oraz indukcji regeneracji optymalnego środowiska fizjologicznego. Innowacyjny kwas hialuronowy, którego łańcuchy stabilizowane są w procesie elektrochemicznym, podczas którego wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę. Łańcuchy tworzące ten preparat rozpadają się stopniowo, przez co długo uwalniają się do skóry krótkie fragmenty kwasu hialuronowego.

POWSTANIE PREPARATU EJAL 40

EJAL 40 został stworzony przez ośrodki badawcze we Włoszech oraz dzięki doświadczeniu specjalistów w zakresie mezoterapii kwasem hialuronowym, którzy wybrali najlepszą kombinację masy cząsteczkowej HA oraz stężenia molekularnego : 1200 – 1800 kDaltonów i 40 mg / 2 ml.

EFEKTY ZABIEGU MEZOTERAPII KWASEM HIALURONOWYM EJAL 40

  • szybko redukuje i eliminuje oznaki starzenia skóry
  • neutralizuje zwiotczenie skóry
  • poprawia napięcie i elastyczność skóry
  • bio-rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę
  • przywrócenie optymalnych funkcji fizjologicznych skóry
  • rozświetla  skórę twarzy
  • wzmacnia macierz pozakomórkową skóry

Mezoterapia kwasem hialuronowym EJAL 40 podana w 4-punktowej technice, pozwala na szybkie przywrócenie konturu twarzy. Jest to technika, która polega na podaniu za pomocą iniekcji 0,25 ml preparatu w czterech określonych punktach, symetrycznie po obu stronach twarzy. Minimalizuję to ryzyko powstawania zasinień i odczucia bólu. Daje jak największą skuteczność poprzez wstrzykiwanie kwasu hialuronowego jak najbardziej jednorodne i płynne.

Więcej informacji o zabiegu mezoterapii znajdziesz na stronie https://derm-estetyka.pl/mezoterapia-skory-twarzy-szyi-dekoltu.html, gdzie dokonano porównania poszczególnych rodzajów omawianego zabiegu, omówiono przebieg zabiegu, jak i wszystkie najważniejsze zalecenia przed i po zabiegowe.

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONAYĆ MEZOTERAPIĘ KWASEM HIALURONOWYM EJAL 40?

W celu całościowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępach 30 dni. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu powinno się wykonywać 1-2 zabiegi mezoterapii kwasem hialuronowym EJAL 40 przypominające na rok.

Umów się na zabieg! ☎500 430 484

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.