Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj specjalistów pracujących w Derm-Estetyka i Zdrowie – Placówce Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej – Estetycznej w Gdyni

W naszej profesjonalnej Placówce Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej – Estetycznej w Gdyni zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, posiadających doświadczenie kliniczne. Wszyscy nasi pracownicy to absolwenci Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają umiejętności, uczestnicząc w polskich oraz międzynarodowych kongresach, a także szkoleniach. Dzięki specjalistycznej kadrze i stosowaniu najwyższej jakości produktów możemy zaproponować Pacjentom kompleksową ofertę w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, trychologii, kosmetologii estetycznej oraz urologii estetycznej. Opadające powieki, odstające uszy, zmarszczki, cienie pod oczami, wypadanie włosów, stulejka – to tylko niektóre problemy, z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci. Odpowiednie zabiegi, właściwie dobrane leczenie i profesjonalne podejście sprawiają, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Gdyni, Gdańska, Sopotu. Derm-Estetyka serdecznie zaprasza!

 Ewa Sokołowska okuloplastyk

Dr Sokołowska gdyniaAbsolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,    specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

 

Anna Jurska-Jaśko okuloplastyk

Dr Jurska JaśkoAbsolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

 

Dorota Popaszkiewicz okuloplastyk

doktor Popaszkiewicz
Dr Dorota Popaszkiewicz jest specjalistą okulistyki, Absolwentką  Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Specjalizuje  się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Na codzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie, gdzie przeprowadza zabiegi na aparacie ochronnym oka, w tym korekcja podwijania i odwijania powieki, plastyka powiek górnych.

Dr Dorota Popaszkiewicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, uczestniczy w licznych konferencjach organizowanych przez PTO oraz innych kursach poszerzających jej wiedzę   w zakresie okulistyki oraz okuloplastyki. Dr Popaszkiewicz jest znana z precyzji i dokładności wykonywanych zabiegów oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Małgorzata Jurkiewicz – Łobodzińska chirurg – otolaryngolog

doktor Łobodzińska

 

Doktor Małgorzata Jurkiewicz Łobodzińska ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale Lekarskim. Jest specjalistą I oraz II stopnia w zakresie otolaryngologii.  Przez lata pełniła funkcję zastępcy ordynatora na oddziale laryngologicznym Szpitala Miejskiego w Gdyni. Jej specjalnością są zabiegi chirurgiczne uszu, nosa, gardła i powiązanych z nimi narządów głowy i szyi. Posiada liczne międzynarodowe oraz krajowe certyfikaty z zakresu: Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Małżowin Usznych, Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Otolaryngologii, Chirurgii Nosa, Onkologii Laryngologicznej, Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi.

Dr Małgorzata Łobodzińska jest lekarzem niezwykle sumiennym, cechuje ją usilne dążenie do pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Jest osobową o wysokiej kulturze osobistej, w łatwy sposób potrafi nawiązać kontakt z pacjentami. W 2019 roku otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni dla Pracowników Ochrony Zdrowia za długoletnią, pełną poświęceń i pasji pracę cechującą się profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do pacjentów i współpracowników.

Zbigniew Łobodziński chirurg

Zbigniew LobodzinskiZbigniew Łobodziński jest Absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku,

Dr n. med. Zbigniew Łobodziński jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, na codzień związany ze Szpitalem św. Wincentego a Paulo w Gdyni, oddziałem chirurgicznym, gdzie przeprowadzane są m.in. operacje w zakresie chirurgii skóry, tkanki podskórnej z możliwością zastosowania przeszczepów skóry pośredniej i pełnej grubości oraz plastyk płatowych.

Doktor Łobodziński jest specjalistą z ogromnym doświadczeniem. Przez wiele lat pełnił funkcje ordynatora oddziału chirurgicznego w Szpitalu Miejskim w Gdyni. Specjalizuje się w zabiegach plastyki brzucha, chirurgicznego leczenia ginekomastii, usuwania przepuklin pachwinowych, pępkowych, usuwania zmian skórnych, fałdów anodermalnych, chirurgicznym leczeniem żylaków kończyn dolnych.

Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Michał Kaliszewski chirurg

doktor Kaliszewski
Doktor Michał Kaliszewski jest Absolwentem wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Specjalizuje się w zabiegach chirurgii estetycznej. Na stałe związany z Oddziałem Chirurgicznym Szpitala im. Świetego Wincentego a Paulo w Gdyni gdzie przeprowadzane są zabiegi w zakresie chirurgii skóry, tkanki podskórnej z możliwością zastosowania przeszczepów skóry pośredniej i pełnej grubości oraz plastyk płatowych, a także przepuklin powłok brzusznych i pachwiny metodą otwartą z użyciem siatek renomowanych firm. W leczeniu zabiegowym przykłada bardzo dużą wagę na walor estetyczny. Asystuje przy zabiegach powiększania piersi implantami, zmniejszania piersi,  plastyki brzucha.

Doktor Kaliszewski odbył staże kierunkowe w zakresie chirurgii plastycznej oraz chirurgii onkologicznej.  

Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

 

Bożena Januszewska

doktor Bożena Januszewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistka medycyny rodzinnej. Odpowiada za zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anty-Aging, gdzie zdobyła Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej.

Związana przez lata z wieloma placówkami medycznymi, gdzie uzyskała doświadczenie kliniczne, a także w lecznictwie otwartym, m.in. : Państwowy Szpital Klinicznym nr 1 w Gdańsku, ZSK w Gdańsku, Swissmed, NZOZ Działki Leśne w Gdyni.

Medycyna estetyczna jest jej pasją życiową, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zabieg przeprowadzany z należytą starannością. Podążając za nowościami w medycynie na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, które poza wiedzą teoretyczną dają  mu doskonałe umiejętności praktycznePosługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim oraz rosyjskim.

 

Agnieszka Brzezicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej. Dr Brzezicka doświadczenie zdobyła w wielu placówkach medycznych, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie ukończyła specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej.

Ponadto stale uczestniczy w szkoleniach oraz kongresach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej podnoszących kwalifikacje, co pozwala pacjentom korzystać z usług na najwyższym poziomie. Posługuje się językiem polskim, angielskim, a także niemieckim.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.