Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj specjalistów pracujących w Klinice Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej – Estetycznej, Urologii Estetycznej w Gdyni

W naszej profesjonalnej Klinice Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej – Estetycznej w Gdyni zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, posiadających doświadczenie kliniczne. Wszyscy nasi pracownicy to absolwenci Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają umiejętności, uczestnicząc w polskich oraz międzynarodowych kongresach, a także szkoleniach. Dzięki specjalistycznej kadrze i stosowaniu najwyższej jakości produktów możemy zaproponować Pacjentom kompleksową ofertę w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, trychologii, kosmetologii estetycznej oraz urologii estetycznej. Opadające powieki, odstające uszy, zmarszczki, cienie pod oczami, wypadanie włosów, stulejka – to tylko niektóre problemy, z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci. Odpowiednie zabiegi, właściwie dobrane leczenie i profesjonalne podejście sprawiają, że z naszych usług chętnie korzystają mieszkańcy Gdyni, Gdańska, Sopotu. Derm-Estetyka serdecznie zaprasza!

 Ewa Sokołowska okuloplastyk

Dr Sokołowska gdyniaAbsolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,    specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

 

Anna Jurska-Jaśko okuloplastyk

Dr Jurska JaśkoAbsolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Specjalista okulistyki, specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych, usuwania zmian skórnych powiek, gradówek.

Doktor nauk medycznych – jej praca w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Gdańsku została wyróżniona przez Rektora Akademii Medycznej Naukową Nagroda Zespołową I-go stopnia.

Doktor Anna Jurska-Jaśko swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku oraz Poradni Okulistycznej „Dobry Wzrok”.

 

Dorota Popaszkiewicz okuloplastyk

doktor Popaszkiewicz
Dr Dorota Popaszkiewicz jest specjalistą okulistyki, Absolwentką  Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego. Specjalizuje  się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Na codzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejherowie, gdzie przeprowadza zabiegi na aparacie ochronnym oka, w tym korekcja podwijania i odwijania powieki, plastyka powiek górnych.

Dr Dorota Popaszkiewicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, uczestniczy w licznych konferencjach organizowanych przez PTO oraz innych kursach poszerzających jej wiedzę   w zakresie okulistyki oraz okuloplastyki. Dr Popaszkiewicz jest znana z precyzji i dokładności wykonywanych zabiegów oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

Zbigniew Łobodziński chirurg

Zbigniew LobodzinskiZbigniew Łobodziński jest Absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku,

Dr n. med. Zbigniew Łobodziński jest specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, na codzień związany ze Szpitalem św. Wincentego a Paulo w Gdyni, oddziałem chirurgicznym, gdzie przeprowadzane są m.in. operacje w zakresie chirurgii skóry, tkanki podskórnej z możliwością zastosowania przeszczepów skóry pośredniej i pełnej grubości oraz plastyk płatowych.

Doktor Łobodziński jest specjalistą z ogromnym doświadczeniem. Przez wiele lat pełnił funkcje ordynatora oddziału chirurgicznego w Szpitalu Miejskim w Gdyni. Specjalizuje się w zabiegach plastyki brzucha, chirurgicznego leczenia ginekomastii, usuwania przepuklin pachwinowych, pępkowych, usuwania zmian skórnych, fałdów anodermalnych, chirurgicznym leczeniem żylaków kończyn dolnych.

Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Michał Kaliszewski chirurg

doktor Kaliszewski
Doktor Michał Kaliszewski jest Absolwentem wydziału lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Specjalizuje się w zabiegach chirurgii estetycznej. Na stałe związany z Oddziałem Chirurgicznym Szpitala im. Świetego Wincentego a Paulo w Gdyni gdzie przeprowadzane są zabiegi w zakresie chirurgii skóry, tkanki podskórnej z możliwością zastosowania przeszczepów skóry pośredniej i pełnej grubości oraz plastyk płatowych, a także przepuklin powłok brzusznych i pachwiny metodą otwartą z użyciem siatek renomowanych firm. W leczeniu zabiegowym przykłada bardzo dużą wagę na walor estetyczny. Asystuje przy zabiegach powiększania piersi implantami, zmniejszania piersi,  plastyki brzucha.

Doktor Kaliszewski odbył staże kierunkowe w zakresie chirurgii plastycznej oraz chirurgii onkologicznej.  

Stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz zjazdach Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

 

Krzysztof Misky

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wydziału Wojskowo-Lekarskiego (dawna Wojskowa Akademia Medyczna). Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego. Od początku swojej pracy związany z Oddziałem Urologii Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, gdzie bierze czynny udział w pełnym profilu zabiegów urologicznych, wykorzystując głównie techniki małoinwazyjne. Swoją wiedzę z urologii pogłębia w licznych sympozjach naukowych i kursach. Członek Polskiego Towarzystwa UrologicznegoW leczeniu zabiegowym kładzie duży nacisk na walor estetyczny.

 

 

Bożena Januszewska

doktor Bożena Januszewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistka medycyny rodzinnej. Odpowiada za zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anty-Aging, gdzie zdobyła Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej.

Związana przez lata z wieloma placówkami medycznymi, gdzie uzyskała doświadczenie kliniczne, a także w lecznictwie otwartym, m.in. : Państwowy Szpital Klinicznym nr 1 w Gdańsku, ZSK w Gdańsku, Swissmed, NZOZ Działki Leśne w Gdyni.

Medycyna estetyczna jest jej pasją życiową, każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a zabieg przeprowadzany z należytą starannością. Podążając za nowościami w medycynie na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, które poza wiedzą teoretyczną dają  mu doskonałe umiejętności praktycznePosługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim oraz rosyjskim.

 Magdalena Czwartek

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, wydziału Farmaceutycznego oraz Studiów Podyplomowych wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu – Kosmetologia Bioestetyczna w Gdańsku.

Specjalista rewitalizacji skóry twarzy, szyi – first step of anti-aging process.

Specjalista trycholog, należy do Stowarzyszenia Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.

Medical Manager Derm-Estetyka.

Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu trychologii oraz kosmetologii estetycznej. Posługuje się językiem angielskim.

 

Maciej Bujnowski 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydziału lekarskiego, asystent w Klinice Dermatologii Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z dermatologią kliniczną oraz medycyną estetyczną.

Subtelne piękno, bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta, to jego motto zawodowe.

Powrót na górę
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.