Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Plastyka ramion – operacja

Skóra ramion jest bardzo delikatna, przez co szybko traci jędrność, wiotczeje i jest podatna na grawitację. W konsekwencji tego po ramionach możemy zauważyć stracone kilogramy czy mijający czas. Fałdy grubej i wiotkiej skóry na ramionach, ciężko jest zwalczyć aktywnością fizyczną oraz dietą. Szczególnie dla kobiet, obwisłe ramiona zwane ,, pelikanami” stanowią kompleks, dlatego starają się je ukryć pod ubraniami z długim rękawem niezależnie od pory roku.

Plastyka ramion czyli brachioplastyka

W pierwszej kolejności musimy udać się na konsultację do chirurga plastycznego, który po przeprowadzeniu wywiadu, kwalifikuje pacjenta do zabiegu oraz zaleca wykonanie odpowiednich badań. Podczas takiej wizyty zostają omówione możliwe do uzyskania efekty, chirurg plastyczny omawia metodę wykonywania operacji. Plastyka ramion jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym.

Chirurg plastyczny podczas plastyki ramion usuwa zbędną skórę oraz modeluje ich kształt ( pozbywa się wiotkości i napręża skórę). Jest to zabieg bardzo dokładny, ponieważ chirurg musi zadbać o to, by ramiona po plastyce były proporcjonalne do postury pacjenta. Istnieje możliwość połączenie zabiegu brachioplastki z liposukcją, co pozwala uzyskać efekt jędrniejszych i smuklejszych ramion.

Plastyka ramion wpływa również na pewność oraz samopoczucie pacjenta. Poprawia się jego samoocena, komfort funkcjonowania jak i jakość życia.

Plastyka ramion – po zabiegu

Po operacji pacjent zostaje na obserwacji w klinice 24 godziny. Po tym jak wróci do domu, musi nadal stosować się do zaleceń lekarza m.in. stawiać się na wyznaczone wizyty kontrolne. Szwy zostają zdjęte po 7-14 dniach od zabiegu, natomiast czas rekonwalescencji trwa od 4 do 6 tygodni. Przez ten okres czasu pacjent musi unikać aktywności fizycznej ( zwłaszcza w której uczestniczą kończyny górne).

Zadzwoń i umów się na wizytę! ☎ (+48) 500 430 484

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.