Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Proporcje ust

Każde usta przed przystąpieniem do zabiegu, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym, wymagają całościowej oceny: symetrii, stopnia nawilżenia, proporcji (stosunku górnej wargi do dolnej). Warto pamiętać, by wielkość ust pasowała do twarzy pacjentki i o tym, by usta w efekcie końcowym nie zdominowały jej. 

Dla uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu, dolna warga powinna być większa od górnej (wzajemna proporcja góry do dołu 1:1,6). Dla suchych i wiotkich ust najlepszym wyborem jest produkt bardziej „miękki”, o mniejszej całkowitej zawartości kwasu hialuronowego. 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - Derm Estetyka

Kwas hialuronowy – usta go potrzebują

Dla młodszych, sprężystych ust, w celu ich wykonturowania i podkreślenia kształtu świetnie sprawdzają się preparaty o strukturze żelu. Produkty, które posiadają już w swoim składzie lidokainę dla zwiększenia komfortu pacjentek oraz lepszego komfortu pracy. Przed zabiegiem dodatkowo znieczulam pacjentów maścią znieczulającą. Nie stosujemy znieczulenia dentystycznego. Znieczulenie dentystyczne często zaburza mimikę twarzy i nie pozwala ocenić, jak usta będą zachowywały się w ruchu. 

Metod na powiększanie ust kwasem hialuronowym jest wiele, są one systematycznie udoskonalane. Zabieg wykonujemy tylko i wyłącznie igłą z racji na lepszej precyzji podania oraz większej możliwości wektorowej pracy w czerwieni wargowej niż np. kaniula. Przy pomocy igły, jesteśmy w stanie lepiej kontrolować ilość podanego preparatu, dzięki czemu uzyskujemy naturalne efekty.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Przejdź na stronę i sprawdź CENNIK zabiegu powiększania ust w Gabinecie Medycyny Estetycznej Derm-Estetyka w Gdyni.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdynia – Tel. 500 430 484

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.