Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

TRWAŁE POWIĘKSZANIE UST – LIP LIFT

Trwałe powiększanie ust - lip lift Derm Estetyka

Trwałe powiększenie ust? Jakie są metody?

Metoda Gull Wing Lip Lift jest to trwałe chirurgiczne powiększenie ust, tzw. lift wargi górnej i dolnej. Zabieg polega na wykonaniu nacięć wzdłuż czerwieni wargowej i bieli wargowej, następnie usunięciu fragmentu skóry i wywinięciu czerwieni wargowej. Dzięki zabiegowi możemy również nadać kontur ustom.

Metoda chirurgiczna tzw. Bullhorn Lip Lift – metoda podniesienia górnej wargi poprzez nacięcia w zagłębieniach tuż pod nosem i wycięcia paska skóry. Idealna dla osób z niewielką wargą górną, daje możliwość stworzenia efektu tzw. serduszka.

Powiększanie ust własnym tłuszczem – bardzo popularna metoda, możliwość zastosowania u osób z chorobą Hashimoto, pomaga uzupełnić zanikające wraz z wiekiem tkanki. Niewielka ilość tkanki tłuszczowej pobierana jest z okolicy brzucha i wstrzykiwana w czerwień wargową. Przeszczepiony tłuszcz utrzymuje się w ustach do końca życia.

Oferujemy standardowo oczywiście powiększanie ust kwasem hialuronowym. Ilość podanego preparatu dobieramy  w zależności od oczekiwań pacjenta, wielkości czerwieni wargowej. Czas utrzymywania się kwasu hialuronowego to 9-12 miesięcy.

U kogo może być wykonany zabieg trwałego powiększenia ust?

U każdej osoby, która pragnie trwałego efektu powiększenia ust, u osób  stale powiększających usta kwasem hialuronowym, poszukujących nowych rozwiązań, u kobiet/mężczyzn, u których  stałe wypełniacze nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Osobami, które mogą poddać się trwałemu powiększaniu ust, są osoby, u których występują przeciwskazania do zabiegów z kwasem hialuronowym.

Trwałe powiększenie ust – w jaki sposób jest przeprowadzany zabieg?

Metoda plastyki ust: Przeprowadzenie nacięć wzdłuż czerwieni wargowej na granicy gdzie część czerwona ust zbiega się z cielistą częścią nad górną i dolną wargą. Cielisty pasek skóry zostaje usunięty, a warga podciągnięta i podszyta do góry. Metoda ta to metoda Gull Wing Lip Lift Na granicy warg pozostaje cieniutka blizna, która z czasem staje się niezauważalna dla otoczenia. Czas trwania zabiegu to jedna godzina.

Metoda przeszczepu tkanki tłuszczowej w usta: Z okolicy fałdu brzusznego pobierana jest niewielka ilość tkanki tłuszczowej, odpowiednio oczyszczana i wstrzykiwana do czerwieni wargowej. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu to jedna godzina.

Lip Lift – przed i po

Trwałe powiększanie ust zabieg, Gdynia, GdańskTrwałe powiększanie ust - LIP LIFT

Jak należy przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem należy wykonać badania laboratoryjne: morfologia, INR, APTT, Ag-HBS, Anty-HCV. Jeżeli osoba decydująca się na zabieg choruje na niedoczynność tarczycy, chorobę Hashimoto powinna dodatkowo wykonać badania: TSH, FT3, FT4. Badania należy dostarczyć minimum tydzień przed zabiegiem do Kliniki. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy zażywać leków rozrzedzających krew, między innymi Aspiryny. W dniu zabiegu należy być bez makijażu, dotyczy to również rzęs. Siedem dni po zabiegu zdejmowane są szwy. Przez pół roku od zabiegu nie wolno opalać operowanej okolicy z uwagi na możliwość pojawienia się przebarwień. Tak więc należy uwzględnić ten fakt w swoich planach urlopowych. Bliznę należy natłuszczać zwykłą wazeliną przez okres trzech tygodni po zabiegu, a następnie można włączyć preparat na blizny dostępny w aptekach.

Powiększanie ust – jaki jest koszt zabiegu?

Powiększanie ust tkanką włuszczową (cena obejmuje zabieg, zdjęcie szwów) – 3000zł-3700zł

Powiększanie ust metodą plastyki – lift ust (np. Metoda chirurgiczna tzw. Bullhorn Lip Lift, Metoda Gull Wing Lip Lift) – 3000zł-3700zł (cena dotyczy wargi górnej), 5500zł-6000zł (cena dotyczy obu warg)

Zapraszamy pacjentów z okolicy Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Powiększanie ust – Lip Lift
Umów wizytę ☎ +48 500 430 484

Powrót na górę
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.