Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Trwałe powiększanie ust

Kobieta po zabiegu powiększania ust w gabinecie medycyny estetycznej Derm-Estetyka w GdyniBullhorn Lip Lift jest zabiegiem skierowanym przede wszystkim do osób, których marzeniem jest uzyskanie młodzieńczego wyglądu ust. Warto rozważyć skorzystanie z tego rodzaju liftingu, ponieważ nadaje piękny wygląd górnej wargi, bez konieczności stosowania wypełniaczy. Zabieg trwa krótko i jest praktycznie bezbolesny. Dodatkowo nie wymaga znacznej rekonwalescencji, co jest jego kolejną zaletą. Przez kilka dni możemy jednak odczuwać lekki dyskomfort w okolicy nosa oraz obrzęk. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, dzięki czemu pacjentka może cieszyć się wymarzonym wyglądem.

Przebieg zabiegu powiększenia ust

Kobiety, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust, a zwłaszcza górnej wargi powinny wziąć pod uwagę zabieg Bullhorn Lip Lift. Polega on na skróceniu odległości pomiędzy dolną częścią nosa a górną wargą, poprzez wycięcie paska skóry tuż pod nosem. Czas całej operacji nie przekracza godziny, a na koniec zakładane są szwy, które lekarz zdejmuje po około tygodniu. Malutka blizna, która pojawia się po wykonaniu tego zabiegu, staje się po jakimś czasie niezauważalna, dzięki czemu efekt liftingu nie tylko wygląda niesamowicie dobrze, ale i jest niezwykle trwały.

Zastosowanie zabiegu Bullhorn Lip Lift

Tego typu lifting ust, pozwala na uzyskanie naturalnego i młodzieńczego wyglądu bez konieczności stosowania wypełniaczy. Rezultatem zabiegu jest trwałe i widoczne powiększenie ust, dzięki któremu zyskujemy atrakcyjny wygląd. Bullhorn Lip Lift stosowany jest również w redukcji asymetrii wargi górnej, a jego efekty możemy zobaczyć od razu po zakończeniu operacji.

Więcej na temat zabiegu znajdziesz w artykule: https://derm-estetyka.pl/trwale-powiekszanie-ust-permalip.html/

 

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.