Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

UROLOGIA ESTETYCZNA

Dr Przemysław Rzepecki

Absolwent Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed). Doktor Przemysław Rzepecki jest specjalistą urologiem z doświadczeniem praktycznym. Jest członkiem Europejskiej Sekcji Urologicznej – fellows of the European Board of Urology. Sukcesywnie podnosi swoją wiedzę w dziedzinie urologii i diagnostyce schorzeń układu moczowo-płciowego.

Na stałe związany jest z oddziałem Urologicznym,  Szpitala Specjalistycznego w im. F. Ceynowy w Weherowie, gdzie pełni funkcję starszego asystenta. Specjalizuje sięw leczeniu zachowawczym, jaki i operacyjnym schorzeń urologicznych z zakresu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego u mężczyzn, zaburzeń rozwoju męskich narządów płciowych, kamicy kładu moczowego, nietrzymania moczu, niepłodności u mężczyzn oraz nowotworów układu moczowego i rozrodczego u mężczyzn z naciskiem na wykorzystanie metod małoinwazyjnych, tj. endoskopia, laparoskopia. W Derm-Estetyka zajmuje się operacyjnym leczeniem zaburzeń odprowadzenia napletka: leczeniem stulejki, załupka, wykonuje zabiegi plastyki napletka, obrzezania, wydłużenia wędzidełka prącia.

 

Dr Krzysztof Misky

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Wydziału Wojskowo-Lekarskiego (dawna Wojskowa Akademia Medyczna). Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego. Od początku swojej pracy związany z Oddziałem Urologii Szpitala  Specjalistycznego w Wejherowie, gdzie bierze czynny udział w pełnym profilu zabiegów urologicznych, wykorzystując głównie techniki małoinwazyjne. Swoją wiedzę z urologii pogłębia w licznych sympozjach naukowych i kursach. Członek Polskiego Towarzystwa UrologicznegoW leczeniu zabiegowym kładzie duży nacisk na walor estetyczny.
W ramach leczenia operacyjnego w Derm-Estetyka wykonuje takie zabiegi jak: stulejka-obrzezanie całkowite bądź częściowe, plastyka krótkiego wędzidełka, wycięcie zmian skóry prącia i okolicznych tkanek, odklejenie napletka.

 

Powrót na górę