Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Usuwanie zmarszczek przy oczach botoksem

Nieubłagany upływ czasu i postępowanie procesów starzenia objawia się licznymi zmianami na naszej twarzy. Skóra traci swoją elastyczność a jej napięcie drastycznie spada, przez co na całej powierzchni pojawiają się nieestetyczne i całkowicie niepożądane zmarszczki. Jednym z najpowszechniej występujących rodzajów zmarszczek są tzw. „kurze łapki” powstające w zewnętrznym kąciku oka, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Zalicza się je do zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku pracy mięśni znajdujących się w danej części twarzy. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu a defekt ten może być zminimalizowany przy pomocy preparatów zawierających botoks. Botoks na kurze łapki to świetne rozwiązanie z zakresu medycyny estetycznej.

Botoks na kurze łapki

 data-lazy-src=

Użycie preparatu toksyny botulinowej rozluźnia mięśnie twarzy, co pozwala spłycić zmarszczki mimiczne, w tym „kurze łapki” wokół oczu a nawet ujędrnić opadające powieki, czyli ptosis. Botoks pod oczy pomaga napiąć  skórę i spowodować, że powiek oko zrobi się większe. Nieestetyczne linie w zewnętrznym kąciku oka, które dodają nam lat, wygładzą się a skóra zostanie odpowiednio napięta i ujędrniona.

Efekty zabiegów z użyciem botoksu

  • likwidacja „kurzych łapek”, czyli zmarszczek promienistych,
  • redukcja bruzd międzybrwiowych,
  • lifting linii brwiowych,
  • uniesienie i ujędrnienie opadających powiek,
  • przywrócenie napięcia skóry,
  • poprawa elastyczności skóry w okolicach oczu.

Efekty zabiegu usuwania zmarszczek przy oczach Botoksem - Derm Estetyka

Przebieg zabiegu z użyciem botoksu

Zabiegi z użyciem botoksu nie są inwazyjne i nie wymagają hospitalizacji czy też rekonwalescencji. Warto jednak zwrócić uwagę, gdzie je wykonujemy, bowiem z uwagi na silne działanie toksyny osoba wykonująca zabieg powinna posiadać doświadczenie i niezbędną wiedze, by nie zrobić nam żadnej krzywdy. Pierwszym krokiem przed każda wizytą jest przeprowadzenie przez lekarza wywiadu, na temat ewentualnych przeciwskazań, które eliminują możliwość zastosowania botoksu. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie a lekarz nie widzi przeszkód umówiony zostaje termin zabiegu. Czas trwania całej procedury to od 10 do 20 minut. Zabieg przeprowadzany jest przy znieczuleniu miejscowym przy pomocy kremu znieczulającego. W przypadku botoksu na okolice powiek wskazana jest kontrola po upływie 2 tygodni od zabiegu, by sprawdzić efekty i dokonać ewentualnych poprawek.

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem usuwania zmarszczek przy pomocy Botoksu i chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat kosztów zabiegu, w jakim okresie najlepiej wykonać zabieg, albo co jest lepsze – kwas hialuronowy czy Botoks, odwiedź następującą stronę: Botoks na czoło, botoks pod oczy lub między brwiami – usuwanie zmarszczek

 

Umów wizytę z botoksem na kurze łapki

☎ (+48) 500 430 484

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.