Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Modelowanie owalu twarzy Gdynia

Modelowanie konturu twarzy

Młoda twarz ma kształt litery V. Skóra jest wtedy jędrna i sprężysta, a rysy symetryczne. Bez względu na regularną pielęgnację, z biegiem lat kontur twarzy zaczyna się jednak zmieniać. Utrata nawilżenia skóry oraz spowolnienie procesu odnowy komórkowej powodują, że skóra staje się mniej elastyczna i napięta, a na skutek utraty kolagenu oraz resorpcji tkanki kostnej i tłuszczowej związanej z wiekiem pojawiają się zmarszczki, pogłębiają bruzdy, szczególnie w okolicy dolnych części twarzy: ust i podbródka.

Modelowanie owalu twarzy Gdynia - Derm Estetyka

Modelowanie twarzy – na czym to polega?

Dzięki nowoczesnym preparatom do inteligentnej wolumetrii rysów twarzy rzeczywiście można odbudować utracone z wiekiem proporcje. Podany w odpowiednich miejscach przez lekarza preparat wpływa na modelowanie owalu twarzy i jest w stanie odbudować utracone proporcje. 

Kluczowym wskazaniem jest uzyskanie efektu wolumetrycznego wraz z jednoczesną silną stymulacją odbudowy kolagenu. Kolejnym wskazaniem jest czas. Wielu pacjentów zwyczajnie nie może sobie pozwolić na długi okres rekonwalescencji. W przypadku tego zabiegu już tego samego dnia możemy wrócić do codziennych zajęć.  Najważniejszą rzeczą jest to, by zabieg dał efekt młodszej, wypoczętej, świeżej twarzy oraz by nikt z otoczenia nie zorientował się, że została przeprowadzona jakaś ingerencja. 

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy pobudza naturalne procesy regeneracyjne, co wpływa na modelowanie owalu twarzy – przez kilka kolejnych miesięcy kwas stymuluje produkcję własnego kolagenu, przez co skóra staje się widocznie zagęszczona i wypełniona. Nawet gdy preparat przestanie już działać, skóra w tym miejscu zawsze pozostanie lepszej jakości. 

Odpowiednio dobrany kwas hialuronowych jest idealnym wypełniaczem do konturowania linii żuchwy i likwidowania tzw. ,, chomików’’. Nie obciąża twarzy, nie dodaje zbędnej objętości, idealnie trzyma się w miejscu podania, a skóra staje się grubsza i lepiej napięta.

Modelowanie owalu twarzy Gdynia – skontaktuj się

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.