Zadzwoń do nas      
+48 500-430-484

TRWAŁE POWIĘKSZANIE UST

Trwałe powiększanie ust - Gabinet Gdynia, Sopot, GdańskNa czym polega zabieg trwałego powiększenia ust?

Jedną z metod jest małoinwazyjny zabieg polegający na wprowadzeniu w czerwień wargową bezpiecznych implantów PermaLip, które wykonane są z miękkiego, stałego silikonu.

Kolejnym rozwiązaniem jest trwałe chirurgiczne powiększenie ust, lift wargi górnej i dolnej. Zabieg polega na wykonaniu nacięć wzdłuż czerwieni wargowej i bieli wargowej, następnie usunięciu fragmentu skóry i wywinięciu czerwieni wargowej. Dzięki zabiegowi możemy nadać kontur ustom.

Trzecią możliwością, bardzo popularną, jest zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej w usta. Niewielka ilość tkanki tłuszczowej pobierana jest z okolicy brzucha i wstrzykiwana w czerwień wargową. Przeszczepiony tłuszcz utrzymuje się w ustach do końca życia.

Oferujemy standardowo oczywiście powiększanie ust kwasem hialuronowym. Ilość podanego preparatu dobieramy  w zależności od oczekiwań pacjenta, wielkości czerwieni wargowej. Czas utrzymywania się kwasu hialuronowego to 9-12 miesięcy.

 U kogo może być wykonany zabieg trwałego powiększenia ust?

U każdej osoby, która pragnie trwałego efektu powiększenia ust, u osób  stale powiększających usta kwasem hialuronowym, poszukujących nowych rozwiązań, u kobiet/mężczyzn, u których  stałe wypełniacze nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

 W jaki sposób jest przeprowadzany zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwa około godziny. Metody zabiegu:

  • Implanty PermaLip: Wykonanie niewielkich nacięć w wewnętrznym zagłębieniu kącików ust oraz wprowadzeniu podłużnych implantów PermaLip o różnej szerokości, dobranej do potrzeb i wielkości ust (3mm, 4mm, 5mm) w tunel czerwieni wargowej. W konsekwencji osoba decydująca się na zabieg nie posiada nacięć oraz szwów przebiegających wzdłuż ust.
  • Metoda plastyki ust: Przeprowadzenie nacięć wzdłuż czerwieni wargowej na granicy gdzie część czerwona ust zbiega się z cielistą częścią nad górną i dolną wargą. Cielisty pasek skóry zostaje usunięty, a warga podciągnięta i podszyta do góry. Na granicy warg pozostaje cieniutka blizna, która z czasem staje się niezauważalna dla otoczenia. Czas trwania zabiegu to jedna godzina.
  • Metoda przeszczepu tkanki tłuszczowej w usta: Z okolicy fałdu brzusznego pobierana jest niewielka ilość tkanki tłuszczowej, odpowiednio oczyszczana i wstrzykiwana. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu to jedna godzina.

Trwałe powiększanie ust - Gabinet Gdynia, Gdańsk, Sopot, Polska

Jaki jest koszt zabiegu

Powiększenie jednej wargi implantem PermaLip- 3000zł.
Powiększenie obu warg implantem Permalip- 5900zł.

Powiększanie ust własną tkanką tłuszczową- 3500zł.

Powiększenie ust metodą plastyki- 3000zł (cena dotyczy wargi górnej).

Powiększanie ust kwasem hialuronowym cena: 700zł-900zł.

 

 

 

 

 

Możesz zapłacić w ratach. Kliknij na poniższy link.

https://online.mediraty.pl/

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault