Jak wyglądają spotkania z dietetykiem Derm-Estetyka?dieta w chorobach tarczycy- Gabinet Gdynia, Sopot

Umawiasz się na spotkanie w dogodny dla Ciebie sposób, telefonicznie: +48 500-430-484 lub mailowo: gabinet@derm-estetyka.pl , podając miejscowość z której jesteś, dogodne dla Ciebie terminy spotkań. Jest również możliwość umówienia wizyty domowej.

Jak przygotować się do pierwszego spotkania?

Na spotkanie najlepiej przynieść aktualne badania, takie jak: morfologia, profil lipidowy, poziom glukozy i inne badania w zależności od schorzeń towarzyszących.

Jak przebiega pierwsze spotkanie z Dietetykiem?

Podczas pierwszego spotkania określasz swoje oczekiwania i możliwości.  Dietetyk medyczny omawia z Tobą stan zdrowia, tryb życia, wysiłek fizyczny oraz nawyki żywieniowe. Specjalista przeprowadza wywiad żywieniowy w celu ustalenia diety jak najbardziej pasującej do Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje ulubione produkty, rozkład dnia. Dietetyk określa pomiaru zawartości tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej, ocenia Twoją przemianę materii oraz dobowe zapotrzebowanie na kalorie. Proponuje plan diety, uwzględniając schorzenia dodatkowe, czas trwania kuracji.

Krok następny po pierwszym spotkaniu z Dietetykiem?

Po kilku dniach odbierasz przygotowany specjalnie dla Ciebie jadłospis na 14 dni. Omawiacie go wspólnie, Dietetyk przekazuje Ci istotne wskazówki, rady, jak przetrwać trudne momenty, ustalacie wspólnie cel do kolejnego spotkania.

Spotykacie się ponownie po około 14 dniach od momentu wdrożenia diety, sprawdzacie efekty, określasz swoje samopoczucie, oceniasz smakowitość diety. Po tym spotkaniu ustalacie kolejny cel do realizacji oraz Dietetyk przygotowuje dla Ciebie dietę na kolejne 14 dni. Dodatkowo pracuje nad Twoją dalszą motywacją,

Jak uniknąć efektu jojo?

Po osiągnięciu Twojej zamierzonej masy ciała, zostanie ustalona dla Ciebie dieta stabilizacyjna. Otrzymasz informacje jak uniknąć efektu jojo. Przy okazji wdrażania diety uczysz się jak komponować zdrową i zbilansowaną dietę, przekonasz się, że do diety można wkomponować słodycze, aby nie przeszkadzały Tobie w chudnięciu czy zdrowym odżywianiu. Przez cały czas możesz liczyć na wsparcie Twojego Dietetyka medycznego w trudnych sytuacjach i stały kontakt z nim.

Jak wygląda cennik spotkań z Dietetykiem?

Pierwsze spotkanie – 120zł, Wizyta domowa – 160zł. Kolejne spotkanie 100zł.

Dieta 14-o dniowa cena: 250zł.

Dieta 28-io dniowa cena 480zł.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz