• Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

    Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  • Botox Gdańsk, Gdynia

    Botox Gdańsk, Gdynia

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Makijaż permanentny oczu, brwi, ust

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to zabieg polegający na trwałym podkreśleniu takich elementów twarzy jak: usta, oczy i brwi. Linergistka wprowadza śródskórnie specjalny pigment dedykowany konkretnej okolicy.

 

Komu polecany jest makijaż permanentny?

Paniom oraz Panom których brwi są zbyt krótkie, za cienkie lub zbyt jasne. Pozwoli on skorygować ich kształt, a kontur ust, który jest mało widoczny lub pozbawiony symetrii możemy skorygować na stałe.
Kobietom, które cały czas są w biegu i często brakuje im czasu na wykonanie makijażu.
Dziewczynom uprawiającym sporty wodne lub często korzystającym z basenu.
Dla osób po przebytej chemioterapii, którym brakuje brwi i rzęs. Możemy wtedy nadać kształt brwi rysując włoski imitujące naturalny wygląd lub zarysować linię na górnej i dolnej powiece.

 

Kreska zagęszczająca linię rzęs

Dla Pań, które nie malują się zbyt mocno proponujemy wykonanie delikatnej kreski, zagęszczającej linię rzęs. Ten rodzaj kreski wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, a jedynie piękne oczy i gęste rzęsy.

Koszt zabiegu: 390zł.

Kreska dekoracyjna oka

Osoby, które lubią mocny i wyraźny makijaż mogą wybrać kreskę dekoracyjną oka. Taki makijaż będzie na stałe zdobił piękne spojrzenie oraz idealnie nadawał się na wielkie wyjścia.

Kreska dolna oka

Kreska dolna oka jest dopełnieniem makijażu, powoduje, że oczy stają się optycznie większe i bardziej wyraziste.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania

Metoda cieniowania brwi polega na wykonaniu takiego rysunku brwi, który sprawi wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Dzięki temu brwi mają naturalny wygląd, a makijaż nie jest płaski i jednorodny, naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym, podkreślając jego kształt. Korekta po miesiącu.

W pierwszym okresie (do tygodnia czasu) kolor brwi jest bardzo intensywny, brwi wydają się wręcz przerysowane, ich właściwy kolor oraz intensywność możemy ocenić dopiero po miesiącu, kiedy zakończy się okres złuszczania naskórka.

                            

Koszt zabiegu: 850zł

CENA PROMOCYJNA  - 600zł.

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż polega na wprowadzeniu pod skórę barwników naturalnych. Po nałożeniu maści znieczulających, za pomocą pojedynczej igły, wprowadza się naturalny, ziołowy lub mineralny barwnik. Dla ust zazwyczaj wybiera się kolor o 2­3 tony ciemniejszy od naturalnego. Kreski na powiekach wykonuje się czernią lub brązem. Brwi natomiast traktuje się odcieniami brązu i szarości. Zabieg może trwać od 1 do 3 godzin.

Po ok. 2 dniach od nałożenia barwników, skóra zaczyna się złuszczać i pokrywać strupkami. Należy odczekać do momentu, gdy znikną one zupełnie (ok. 2 tygodnie) i wówczas wykonuje się korektę. Dzięki temu makijaż jest bardziej precyzyjny i wygląda naturalnie. Korekta trwa od 30 min do 2 godzin.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Pielęgnacja skóry po zabiegu wymaga troski i starania. Strupków pozabiegowych nie należy odrywać, ani w żaden sposób w nie ingerować. Przez kilka dni po zabiegu, powinno unikać się sauny oraz basenu. Opalanie się jest niewskazane przez 6 tygodni po nałożeniu makijażu.

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny?

Trwałość makijażu permanentnego zależy zarówno od barwników wykorzystanych do jego wykonania, jak i indywidualnych cech kobiety. Najczęściej jego efekt utrzymuje się prze ok. 3 lata, po tym czasie zalecane jest jego poprawienie, w celu zwiększenia intensywności barwników. Aby wydłużyć trwałość makijażu permanentnego, należy unikać częstego opalania. Promienie słoneczne mają bowiem właściwości rozjaśniające pigment.

Jakie są przeciwwskazania do makijażu permanentnego?

Ciąża, hemofilia, leki rozrzedzające krew, leki sterydowe, leki przeciwzakrzepowe i inne immunosupresyjne; alergie (zwłaszcza na barwniki, farby do włosów, znieczulenia); alergie podczas leczenia (np. na znieczulenia u stomatologa); zaawansowana cukrzyca; trądzik ropowiczy; nowotwory skóry; skłonność do powstawania keloidów i kolagenozy; świeże blizny; łuszczyca; stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu.

0
0
0
s2sdefault