Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Alina Hedrych – Ozimina

Alina Hedrych Ozimina chirurg plastycznyAbsolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego (poprzednio Akademia Medyczna w Gdańsku ), który to ukończyła  z wyróżnieniem.

Doktor Alina Hedrych – Ozimina jest specjalistą chirurgii plastycznej, a także doktorem nauk medycznych. Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej –  International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS),

Doktor Alina Hedrych-Ozimina swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Niemieckiej Klinice Dermatologii Uniwersytetu w Kolonii, gdzie obroniła pracę doktorancką na temat chorób naskórka. W Kolonii również odbyła staż w Klinice Chirurgicznej Media Park Klinik.

Od 2009 roku jest związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przeprowadzane są operacje korekcyjne, naprawcze, a także estetyczne. Jest również wykładowcą Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim oraz English Division.

Poznaj opinie naszych pacjentów

Marika M. 2022-07-27 13:12

” Moim największym kompleksem od zawsze był mały biust. Operacja powiększenia piersi przez Panią Doktor w końcu pozwoliła mi zaakceptować siebie i cieszyć się swoim ciałem. Sam efekt przerósł moje oczekiwania – biust wygląda naturalnie, jest jędrny i estetyczny. Ogromnie polecam wszystkim kobietom zastanawiającym się nad tym zabiegiem!”
Natalia S.

2022-04-25 17:17

” Bardzo polecam, mialam wykonany zabieg w klinice w znieczuleniu miejscowym, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Panią dr Aline Hydrych- Ozimna polecilabym kazdemu. Mieszkam za granica I jest to bardzo ważne, ze Pani z recepcji ( Pani Magda) odpisuje na emaile, nigdy nie mam problemu z zapisaniem się na zabieg, zawsze jak dzwonie jest bardzo mila I robi wszystko zeby znalezc mi termin, dlatego wlasnie nadal korzystam z uslug tej kliniki”.

Karol P.
2021-11-21 21:20

„Polecam serdecznie! Ponad dwa miesiące temu miałem przeprowadzony zabieg korekty jednego ucha. A wiec mogę już wystawić opinie, gdyż wszystko się idealnie zagoiło. Zabieg był przeprowadzany przez Panią Doktor Alinę przy pomocy innej Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony z efektu, tym bardziej, iż w dzieciństwie miałem przeprowadzaną korektę obu uszu na NFZ aczkolwiek skorygowano mi tylko jedno z nich, a jednego lekarze nie skorygowali tłumacząc to tym, iż „…brak chrząstki modelującej ucho”. A więc, obawiałem się, że i tym razem może się nie udać, ale wręcz przeciwnie! Ucho zostało ładnie wymodelowane i jest symetryczne z drugim, które miałem robione w dzieciństwie. Jak wiadomo przy korekcji jednego ucha, gdy jedno już przylega, to niezwykle trudno jest odwzorować tak, aby oba uszy wyglądały identycznie, lecz Pani Alina robiła wszystko by było symetrycznie i tak też się stało 🙂 Ponadto bardzo miła i uprzejma obsługa!”.

Sandra J.
2021-04-09 12:19

„Polecam to miejsce. Klinika czyściutka, Pani z recepcji bardzo sympatyczna i pomocna, a co do Dr. Alina Hedrych-Ozimina to bardzo miła kobieta z perfekcja w dłoniach. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Oby więcej takich miejsc!”.

Aleksandra M.
2020-10-28 10:17

„Bardzo Polecam! Miałam wykonywany zabieg korekty odstających uszu. Zabieg praktycznie bezbolesny, jak i czas po zabiegu. Wszystko szybko sprawnie, bardzo dobra opieka i Pani która wykonywała zabieg bardzo profesjonalna. Wszystkim polecam, jestem mega zadowolona, jedna z najlepszych moich decyzji. Przed zabiegiem miałam wiele obaw i oczywiście strach. Ale naprawdę nie ma czym się stresować, wiec jeśli ktoś się wacha to nie ma czemu tylko isc!”

Wiktoria B.
2020-02-07 17:28

„Skorzystam z zabiegu chirurgi estetycznej Lip Lift ust i jestem bardzo zadowolona. Pani z recepcji bardzo wyczerpująco udzieliła mi informacji na temat zabiegu. Termin szybki i dostosowany do mojego kalendarza. Cena przystępna. Wszystko sterylne, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, trwał około godzinki. Pani doktor Alina Hedrych-Ozimina przemiła osoba, godna zaufania. Wszystko pięknie się goi, a efekty są super. Na pewno skorzystam z innych zabiegów w tej klinice. Gorąco polecam ;)”

Pacjent 17.11.2019 18:03

„Zabieg otoplastyki wykonany przez Panią Dr Alinę Hedrych-Oziminę bardzo profesjonalnie. Uzyskałem wszystkie wyjaśnienia, sama operacja w miłej atmosferze trwała dokładnie 90 min. Zabieg bezbolesny poza ostrzykiwaniem znieczulenia co jest sprawą oczywistą. Zaskakujące, że już następnego dnia można śmiało zmniejszać dawkę środków przeciwbólowych. Rekonwalescencja przebiega bez powikłań co świadczy o perfekcji zabiegu. Efekt końcowy znakomity, dziękuję.”

Karolina I.
2019-08-12 14:12

„Jak ktoś musi wykonać liposukcję podbródka to jest to najlepsze miejsce gdzie można to zrobić. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu i polecam każdemu kto się zastanawia, bo warto cieszyć się z tego jak jest.”

Magdalena W.
2019-04-19 19:08

„Dziś byłam na konsultacji w sprawie korekty nosa. Klinika jest piękna, czysta, świeża i bardzo przyjazna. Przywitała mnie miła i profesjonalna Pani trzymająca pieczę nad recepcją. Mam kompleks który dotyczy nosa i podzieliłam się nim z Panią doktor która uświadomiła mnie, że ten defekt jest tak nie wielki że szkoda podejmować ryzyko związane z operacją i powiklaniami po niej co jest zupełnie normalne. Bardzo miłe było takie podejście czułam się tak jakby Pani doktor bardzo zależało na moim samopoczuciu i komforcie. Wydział że bardzo mi na tym zależy i dalysmy sobie 2-3 miesiące czasu na zastanowienie się i podjecie ostatecznej decyzji.Chciałam Państwu to przekazać bo uważam że to jest oznaka dobrego fachowca któremu nie zależy na zarabianiu pieniędzy i wykonywaniu zachcianek klienta bez względu na konsekwencje. Może za jakiś czas podzielę się z Państwem relacją z zabiegu ale narazie dzieląc się samą konsultacją. Pozdrawiam serdecznie.”

Anna J.
2018-12-07 11:21

„Dziękuję wspaniałej Pani doktor, specjalisty od chirurgii plastycznej Alinie Hedrych – Ozimina, za udaną, piękną operację liftingu szyi w czerwcu i małego liftingu twarzy wykonanego we wrześniu tego roku. Pani Doktor nie tylko ma złote ręce, ale także emanuje spokojem, potrafi wytworzyć miły, pogodny nastrój i otacza pacjenta wielką troską i opieką. Odczuwałam również serdeczność i empatię Pań, które asystowały podczas mojej operacji. Dziękuję przemiłej Pani Magdzie , która wprowadziła mnie do Pani doktor Aliny i opiekowała się mną. Zawiadamiała mnie, przypominając uprzejmie o terminach operacji, oraz zawsze cierpliwie odbierała moje telefony, fachowo i serdecznie odpowiadając na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że tutaj trafiłam. Polecam szczerze wszelkie zabiegi i operacje w placówce Derm Estetyka.”

Krystyna K.
2018-09-14 08:13

„Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, składam serdeczne wyrazy wdzięczności na złote ręce dr Aliny Hedrych-Ozimina. Gorąco polecam :)”

Powrót na górę