Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Doktor Ewa Sokołowska

dr Ewa SokołowskaAbsolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,  specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

Doktor Ewa Sokołowska, oprócz praktyki klinicznej, jest aktywna w środowisku naukowym, publikując prace dotyczące nowatorskich metod w okulistyce. Jej zaangażowanie w edukację przyszłych specjalistów objawia się regularnym prowadzeniem warsztatów i wykładów. Jest cenionym członkiem wielu okulistycznych towarzystw naukowych, gdzie pełni rolę eksperta. Dr Sokołowska kontynuuje badania nad zaawansowanymi technikami operacyjnymi, które znacznie poprawiają jakość życia pacjentów.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.