Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Doktor Ewa Sokołowska

dr Ewa SokołowskaAbsolwentka Akademii Medycznej, Wydziału Lekarskiego w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) . Specjalista okulistyki,  specjalizuje się w zabiegach plastyki powiek górnych oraz dolnych.

Doktor Ewa Sokołowska na co dzień związana jest z Oddziałem Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku, pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oddziału, gdzie przeprowadza zabiegi plastyki powiek, spojówki, iniekcje doszklistkowe, zajmuje się również chirurgią zaćmy oraz jaskry.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych placówkach medycznych, m.in. we Włoszech w Clinica Oculistica Ospedale Policlinoco San Martino Genova. Swoje umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek, a także nieprawidłowego ustawienia powiek doskonaliła w Klinice Okulistyki w Poznaniu i Wrocławiu.

Doktor Ewa Sokołowska, oprócz praktyki klinicznej, jest aktywna w środowisku naukowym, publikując prace dotyczące nowatorskich metod w okulistyce. Jej zaangażowanie w edukację przyszłych specjalistów objawia się regularnym prowadzeniem warsztatów i wykładów. Jest cenionym członkiem wielu okulistycznych towarzystw naukowych, gdzie pełni rolę eksperta. Dr Sokołowska kontynuuje badania nad zaawansowanymi technikami operacyjnymi, które znacznie poprawiają jakość życia pacjentów.

Opinie o doktor Ewie Sokołowskiej​

Kinga G.
2023-11-02 11:17

„Po długim wahaniu wybrałam Derm-Estetyka dla mojej korekty powiek i jestem zachwycona. Pani Doktor Ewa Sokołowska okazała się mistrzynią precyzji i delikatności. Zabieg był szybki i bezbolesny, a efekty przekroczyły moje oczekiwania. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, a profesjonalizm i opieka całego personelu były na najwyższym poziomie. Polecam!”.

Laura U.
2022-03-19 11:17

„Mogę polecić Dr Sokołowską z czystym serduszkiem. Zabieg nie bolał. Wiadomo dyskomfort był przy znieczuleniu i przy tym jak znieczulenie schodziło. Tylko podkreślam to był dyskomfort nie ból a ja już naprawdę jestem panikara 🤦️ Sam zabieg przebiegł szybko, sprawnie i prawie na wesoło 😉 cieszę się że po opiniach dotarłam do Derm Estetyka a tym samym do Dr Sokołowskiej”.

Krystian K.
2021-01-15 07:09

„Usuwaliśmy u Pani Doktor Sokołowskiej narośl na powiekach dziecka, bardzo profesjonalne i pedagogiczne podejście do dziecka, bardzo miła obsługa, 3 wizyta z sciągnięciem szwów gratis. Cena przystępna i odpowiednia. Zabieg wykonany z niebywałym efektem, rana zabliźniona na zgięciu powieki niewidoczna! Serdecznie polecam Gabinet Derm Estetyka”.

Irena P
2020-07-26 22:13

„Dzieci zachęciły mnie do wykonania korekty powiek. Zwlekałam trochę z tym tematem, wiadomo, to zawsze zabieg operacyjny, ale ostatecznie się zdecydowałam. Jak dla mnie wybrałam najlepsze możliwe miejsce. Doktor Ewa bardzo sympatyczna. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Dziękuję całemu personelowi”.

Adriana W.
2019-12-04 19:17

„Drogie Panie! Jezeli jeszcze nie zdecydowalyscie sie jesli chodzi o wybor miejsca a macie ochote poprawic sobie powieki gorne(plastyka powiek gornych) to z calego serca polecam Derm-Estetyka Gdynia! Pani Dr Ewa Sokolowska! Pelen profesjonalizm, dokladne rzeczowe informacje,przyjemna atmosfera a co najwazniejsze EFEKT KONCOWY MEGA co bylo nie mozliewe stalo sie faktem! POLECAM!!! Pozdrawiam caly zespol😆 Bardzo zadowolona pacjentka!!!”.

Iwona S.
2019-05-16 14:21

„Jestem tak zadowolona z zabiegu korekty powiek górnych u Dr Sokołowskiej że postanowiłam wrócić ale już na chirurgię. Ceny przestepne. Jestem bardzo zadowolona choć panikara ze mnie straszna. Wszystkim paniom pragnę powiedzieć że nie boli taki zabieg. Znieczulenie to może być dyskomfort ale nie ból. Polecam z całego serduszka”.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.