Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Doktor Małgorzata Jurkiewicz – Łobodzińska

doktor Łobodzińska

Doktor Małgorzata Jurkiewicz Łobodzińska, jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, wydziału Lekarskiego. Posiada specjalizację I oraz II stopnia z otolaryngologii.  Przez lata związana była z oddziałem laryngologicznym Szpitala Miejskiego w Gdyni, gdzie pełniła funkcję zastępcy ordynatora. Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych uszu, nosa, gardła i powiązanych z nimi narządów głowy i szyi.

Posiada liczne krajowe oraz międzynarodowe certyfikaty w zakresie: Chirurgii Nosa, Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Otolaryngologii, Chirurgii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Małżowin Usznych, Onkologii Laryngologicznej, Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi.

Dr Małgorzata Łobodzińska jest lekarzem niezwykle sumiennym, cechuje ją usilne dążenie do pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji. Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, w łatwy sposób potrafi nawiązać kontakt z pacjentami. W 2019 roku otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni dla Pracowników Ochrony Zdrowia za długoletnią, pełną poświęceń i pasji pracę cechującą się profesjonalnym i pełnym szacunku podejściem do pacjentów i współpracowników.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.