Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Endokrynologia

 

 

Specjalista endokrynolog Anna Klasa

Endokrynolog - specjalista w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, TrójmieścieAbsolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista endokrynolog, chorób wewnętrznych oraz flebolog. Przez lata związana ze Szpitalem Miejskim w Gdańsku oraz Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Gdańsku na Oddziale Wewnętrznym, gdzie uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

Tytuł specjalisty endokrynologa uzyskała po ukończeniu stażu na oddziale Chorób Wewnętrznych i Schorzeń Endokrynologicznych w Gdyni Redłowie.

 

 

 

 

Opinie pacjentów:

Gabriela Ciuńczyk (2 lutego 2016) bardzo dobry

Polecam Pani doktor rzeczowo wyjaśniła sytuacje i dokładnie mnie zbadała .Odpowiedziała na wszelkie moje wątpliwości .

 

sweeties (7 listopada 2015) bardzo dobry

dokładna, sympatyczna i empatyczna Pani Doktor 🙂 zostałam dokładnie poinformowana o metodach postępowania, czuję, że jestem pod dobrą opieką. Polecam 🙂

 

kdunowska (19 października 2015) bardzo dobry

Pani Dr Anna Klasa to najniższa Dr. Z jaką miałam przyjemność w mojej opinii prawdziwy lekarz z powołania. Cierpliwa, wytłumaczyła wszystko nawet poza zakresem swojej dziedziny lekarskiej. Na pewno wrócę do tego gabinetu. Byłam mile zdziwiona ze zapłaciłam dużo mniej niż oczekiwałam.

 

Małgorzata Olejnik (13 września 2015) bardzo dobry

Małgorzata Olejnik To była moja pierwsza wizyta. Pani doktor cierpliwie i konkretnie omówiła sposób i cel terapii. Wyszłam z gabinetu z poczuciem bezpieczeństwa oraz spokoju o dalsze kontrolowane leczenie.

 

Aleksandra Skiba (3 sierpnia 2015) bardzo dobry

Bardzo sympatyczna, konkretna i niezwykle wyrozumiała Pani doktor. Cierpliwie odpowiada na pytania, tłumaczy wątpliwości i omawia ewentualne badania i sposoby leczenia. Gorąco polecam.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.