Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Powiększanie pośladków – modelowanie pośladków

Powiększanie pośladków modelowanie ich kształtu jest sposobem na szybkie uzyskanie ich krągłości. Jeśli poszukujesz bezpiecznej i skutecznej metody na powiększenie pośladków i ich wymodelowanie, umów się na zabieg wypełniania kwasem hialuronowym.

Pośladki odgrywają ważną rolę w estetyce kobiecego ciała. Są jednym z najbardziej charakterystycznych elementów sylwetki i mają znaczący wpływ na wygląd całego ciała. Kobiety często uważają, że ładne i proporcjonalne pośladki podnoszą ich pewność siebie, dodają atrakcyjności i wpływają pozytywnie na ich wizerunek. Ponadto, dobrze ukształtowane pośladki mogą pomóc w równoważeniu proporcji ciała, poprawie postawy oraz zapobieganiu bólu pleców i kręgosłupa. W dzisiejszych czasach pośladki stały się również popularnym elementem kultury pop, a kobiety często dążą do uzyskania bardziej zaokrąglonych i uniesionych pośladków, co prowadzi do popularności zabiegów modelowania pośladków, takich jakim jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu powiększania   pośladków – modelowania pośladków kwasem hialuronowym?

  • Małe, wąskie pośladki
  • Wiotka skóra na pośladkach
  • Asymetria pośladków
  • Płaska „pupa”, męska budowa

 

Jakie są efekty powiększania pośladków – modelowania pośladków ?

Efekt zabiegu uzależniony jest od ilości wstrzykniętego kwasu hialuronowego, budowy anatomicznej własnych pośladków, oczekiwań pacjentki. Czas utrzymywania się preparatu to około 24 miesiące, choć objętość pośladków nigdy nie wraca do stanu poprzedniego.

Powiekszanie posladkow

Kiedy można zobaczyć efekty zabiegu powiększania pośladków – modelowania pośladków?

Podanie kwasu hialuronowego w pośladki nadaje im krągłości bezpośrednio po zabiegu. Kwas hialuronowy dodatkowo przyciąga cząsteczki wody, nadając objętości pośladkom jeszcze do trzech tygodni od zabiegu.

Jak wygląda zabieg modelowania – powiększania pośladków?

Pierwszym krokiem do wykonania zabiegu jest osobista konsultacja. Lekarz ocenia oczekiwania pacjentki/pacjenta w stosunku do możliwości i budowy anatomicznej. W Derm-Estetyka do zabiegu używany   jest bezpieczny wypełniacz dedykowany dużym obszarom ciała. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym za pomocą specjalnej kaniuli. Minimalna inwazyjność zabiegu nie wymaga okresu rekonwalescenci.

 

Jakie są przeciwskazania do zabiegu powiększania pośladków – modelowania pośladków?

Do przeciwskazań należą: choroby autoimmunologiczne, ciąża, karmienie piersią, nieustabilizowana masa ciała, zaburzenia krzepnięcia krwi, infekcje, przyjmowanie leków rozszerzających krew.

Ile kosztuje zabieg modelowania pośladków kwasem hialuronowym?

Cena 10ml dedykowanego kwasu hialuronowego to 1400zł. Minimalna ilość preparatu to 100ml kwasu hialuronowego – 14.000zł.

Umów wizytę w celu modelowania pośladków

Gdynia Śródmieście, ul. Batorego 7/35, V piętro

☎ (+48) 500 430 484

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.