• Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

    Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  • Botox Gdańsk, Gdynia

    Botox Gdańsk, Gdynia

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

PODNIESIENIE BIUSTU BEZ IMPLANTÓW-MASTOPEKSJA

Zmniejszenie / podniesienie biustu

Utrata jędrności biustu

Piersi od zawsze były atrybutem kobiecości. O ich estetyczny wygląd dbamy w każdym wieku. Po przebytej ciąży, karmieniu, czy utracie masy ciała piersi tracą swoją elastyczność. Dodatkowo napięcie skóry piersi zmniejsza się również w miarę upływu lat, tracą one jędrny i młody wygląd. Odpowiednie ćwiczenia czy też właściwa pielęgnacja stają się niewystarczające. Kobiety często przestają akceptować swój wygląd i obniża się ich samoocena. 

Mastopeksja okołootoczkowa - uniesienie opadających piersi - na czym polega?

Dzięki zabiegowi podniesienia piersi (czyli mastopeksji) nasze piersi odzyskają młodzieńczy wigor a nasze kompleksy znikną. 

Podniesienie piersi metodą mastopeksji polega na usunięciu nadmiaru skóry, poprzez jej wycięcie wokół otoczki brodawki oraz jej zszyciu. Jeśli istnieje taka potrzeba możemy również skorygować kształt i wielkość kompleksu brodawka – otoczka. Blizny zlokalizowane są na granicy otoczki brodawki i skóry, dzięki czemu z czasem stają się praktycznie niezauważalne.

Mastopeksja - ujędrnianie piersi bez użycia implantów - dla kogo jest zabieg?

Zabieg mastopeksji bez użycia implantów jest dedykowany kobietom o niedużych piersiach, miseczce B, C. Piersi nie mogą być również bardzo opadające. Efekty zabiegu są bardzo naturalne.  Mastopeksja jest zabiegiem, który przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym. Jego czas trwania to 1-1.5 godziny. Po zabiegu przez okres kilku tygodni należy nosić specjalną bieliznę utrzymującą piersi na odpowiedniej wysokości. Zapobiega to, rozejściu się blizny. 

Ujędrnianie piersi - mastopeksja okołootoczkowa - jak przygotować się do zabiegu?

Po zakwalifikowaniu do zabiegu, należy wykonać badania laboratoryjne, takie jak morfologia, INR, APTT, Ag(antygen)-HBS, Anty-HCV. Siedem dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków rozrzedzających krew, typu Aspiryna. W związku z faktem, że zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, pacjentka nie musi być na czczo.

Ujędrnianie piersi metodą mastopeksji okołootoczkowej - Cena zabiegu 

4000-5500zł.

0
0
0
s2sdefault