Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Sucha skóra – nawilżanie

ZABIEG SKINBOOSTERS, CZYLI INTENSYWNE, SZYBKIE NAWILŻENIE SKÓRY TWARZY, SZYI, DEKOLTU

Skinboostery są produktami, które stymulują skórę do odbudowy, dzięki produkcji nowych włókien elastyny i kolagenu oraz zapewnienie jej głębokiego i długotrwałego nawilżenie. Odpowiadają także za przywrócenie elastyczności i jędrności wiotkiej już skórze, co daje efekt delikatnego liftingu.

Skinboostery w swoim składzie zawierają kwas hialuronowy w stabilnej formie, przez co dłużej się utrzymuje efekt nawilżenia oraz lignokainę – środek znieczulający, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej komfortowy.

Mezoterapia tym preparatem jest dla osób które nie lubią sztucznego i przerysowanego wyglądu ale chcą wyglądać młodziej. Zapewnia nam lepszą kondycję, jędrność oraz napięcie skóry zarazem dając efekt naturalny.

Dzięki innowacyjnej formule kwasu hialuronowego, który uaktywnia produkcje kolagenu, preparat dociera do miejsca w którym zaczyna się proces starzenia skóry. Skinboosters to metoda, która może być stosowana na delikatne obszary takie jak okolice ust, ale również inne części ciała niż twarz np. dłonie, szyje, ramiona, dekolt.

Nawlizanie skory gdynia

KOMU POLECAMY MEZOTERAPIĘ SKINBOOSTEREM?

Skinboosters polecany jest osobom, które dopiero zaczynają dostrzegać pierwsze objawy starzenia, a także w bardzo zaawansowanym okresie. Jednak w zależności od zaawansowania starzenia, musimy wykonać różną serie zabiegów.

Osobą które mają początkowe, mało widoczne efekty starzenia wystarczy nawet jeden zabieg do roku aby spowolnić ten proces. Natomiast jeżeli skóra jest już w gorszej kondycji zalecane jest wykonanie serii zabiegów powtarzanych przez 2-4 miesiące.

Mezoterapia  tak jak i każda inna, polega na podawaniu metodą iniekcji niewielkich dawek preparatu.

Stymuluje ona fibroblasty do produkcji elastyny i kolagenu.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU SKINBOOSTERS?

Jeżeli chcemy zmniejszyć ryzyko powstawania siniaków i krwiaków, kilka dni przed zabiegiem zaleca się, aby nie przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi np. Aspiryna, Polocars . Jednak gdy skóra jest nad wyraz podatna na zasinienia, można 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem smarować skórę maścią z witaminą K ewentualnie przyjmować doustnie preparat z arniką.

JAK WYGLĄDA PRZEBIEG ZABIEGU NAWILŻANIA SKÓRY?

W pierwszej kolejności przystępujemy do odtłuszczenia i dezynfekcji skóry, następnie znieczulamy dany obszar kremem z zawartością lignokainy i tetrakainy. Odczekujemy około 30-40 minut i przystępujemy do mezoterapii preparatem Skinboosters (czas – 15-30 min w zależności od wielkości obszaru). Mezoterapia tym produktem polega na wykonaniu nakłuć punkt po punkcie wybranych miejsc, cienką igłą w precyzyjny sposób.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Skóra po zabiegu Skinboosters preparatem może być zaczerwieniona, obrzęknięta. Jednak bardzo szybko powraca do normalnego wyglądu. Zalecamy picie odpowiedniej ilości wody, około 1,5 litra oraz unikania promieniowania słonecznego miejsc poddanych zabiegowi przez najbliższe dwa tygodnie.

Jeżeli ktoś ma predyspozycje do występowania zasinień, po mezoteriapii to mogą pojawić się siniaki. W takim przypadku zalecane jest stosowanie żelu z arniką, co przyspieszy proces gojenia.

EFEKTY ZABIEGU NAWILŻANIA SKÓRY SKINBOOSTERS

Efekty są już zauważalne od razu, już po pierwszym zabiegu, lecz końcowy i pełny efekt będziemy mogli dostrzec po tygodniu. Najlepsze efekty rewitalizacji skóry są po wykonaniu serii 2-3 zabiegów Skinboosters. Jednakże dokładna ilość zabiegów zależy od własnych potrzeb skóry.

  • nawilżenie skóry
  • poprawa jędrności i koloru skóry
  • wzrost jej elastyczności
  • produkcja nowego kolagenu i odbudowa istniejących włókien kolagenowych

 

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU SKINBOOSTERS

Do głównych przeciwskazań Skinboosters należą: choroby autoimmunologiczne, ciąża i okres laktacji, aktywna opryszczka, czynne infekcje skóry poddawanej zabiegowi, skłonność do blizn przerostowych, terapie lekami rozrzedzającymi krew.

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA INTENSYWNEJ MEZOTERAPII

  • drobne zmarszczki
  • wiotka i przesuszona skóra
  • podtrzymanie efektu innych zabiegów medycyny estetycznej
  • rekonstrukcja włókien kolagenowych
  • likwidacja fotouszkodzeń skóry
  • spłycenie lub likwidacja blizn po trądziku
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.