• Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

    Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk, Gdynia

  • Botox Gdańsk, Gdynia

    Botox Gdańsk, Gdynia

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

POWIĘKSZANIE BIUSTU TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Powiększanie piersi - zabieg Gdynia, Gdańsk, SopotDla kogo jest zabieg – powiększenie piersi tłuszczem?

Najczęstszymi kandydatkami są kobiety, które nieznacznie utraciły objętość biustu na skutek ciąży, utraty masy ciała, kobiety posiadające małe piersi, ze słabo rozwiniętym gruczołem piersiowym, kobiety u których występuje asymetria piersi.
Często z zabiegu korzystają kobiety po przebytej mastektomii lub po wypadku w wyniku którego doszło do uszkodzenia klatki piersiowej.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem odnosi najlepsze rezultaty u pacjentek z rozmiarem miseczki A, B, czasami C. Posiadanie tkanki tłuszczowej w obrębie fałdu brzusznego warunkuje przeprowadzenie zabiegu. Szczupłe pacjentki nie kwalifikują się do tego typu procedur. Nie pobieramy tłuszczu z ud, pośladków celem powiększenia, ujędrnienia piersi. Zabieg służy głównie ujędrnieniu niż powiększeniu biustu.

Na czym polega zabieg powiększania biustu tkanką tłuszczową?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym,  polega na znieczuleniu fałdu brzusznego z którego pobierany jest tłuszcz, pobraniu tkanki, odpowiednim oczyszczeniu i podaniu w formie iniekcji do piersi.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania piersi tłuszczem?

Przed zabiegiem należy wykonać następujące badania krwi: morfologia,  INR, APTT, TSH - jeśli pacjent przyjmuje Euthyrox, Anty-HCV, Ag-HBS. Badania należy dostarczyć dwa tygodnie przed planowaną procedurą. Wyniki nie mogą być starsze niż miesiąc czasu.
Dwa tygodnie przed zabiegiem nie można zażywać Aspiryny ani jej pochodnych.

Jak przebiega rekonwalescencja po zabiegu?

Po zabiegu należy nosić specjalny biustonosz uciskowy. Przez pierwsze dwa-trzy tygodnie należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego. 

Ile kosztuje powiększenie biustu tkanką tłuszczową?

5000zł-6000zł.

0
0
0
s2sdefault