Derm-Estetyka

logo-dermestetyka

Derm-Estetyka

Medycyna estetyczna

Zarezerwuj wizytę:
+48 500 430 484

Gabinet medycyny estetycznej
Gdynia, ul. Stefana Batorego 7/35
Zapraszamy na 5 piętro

Stymulatory pod oczy

Biostymulator dedykowany okolicy oczu


Stymulator pod oczyBiostymulatory,
zawierają nowoczesne polinukleotydy. Preparaty, które używane są do zabiegów pod ocz, a także na twarz i szyję, działają na trzech poziomach: antyoksydacji, liftingu i nawilżenia, zapewniając tym samym efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Polinukleotydy wiążą wodę oraz zapewniają długotrwałe nawilżenie, poprawiają mikrokrążenie i koloryt skóry oraz chronią przed wolnymi rodnikami. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje uniesienie skóry oraz jej zagęszczenie. Zabiegi z użyciem polinukleotydów są wskazane zwłaszcza w przypadku utraty napięcia i elastyczności skóry.

Biostymulatory to nowoczesne, bardzo bezpieczne produkty, a co najważniejsze naturalne. Zabiegi z ich wykorzystaniem są odpowiednim rozwiązaniem dla każdej osoby, niezależnie od wieku. To zabieg, który może być terapią profilaktyczną, a także terapią odmładzającą. To idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie utratę napięcia i nawilżenia, a ich skóra pozbawiona jest blasku. Skóra po zabiegach jest świeża, wypoczęta, napięta-naturalnie młodsza. Najlepsze efekty uzyskamy stosując preparat w serii 2-4 zabiegów, co 2-4 tygodnie.

Biostymulator Soft  stworzony został z myślą o poprawie odżywienia bardzo delikatnej i cienkiej skóry w okolicy oczu. Działanie czynników zewnętrznych oraz ciągłe ruchy mimiczne sprawiają, że obszar ten starzeje się szybciej w porównaniu z resztą twarzy i wymaga specjalnej pielęgnacji. Zabieg z użyciem Nucleofill Soft Plus nadaje skórze wokół oczu świeży i młodszy wygląd. Działając kompleksowo na trzech poziomach naskórka i skóry, tkanki podskórnej i naczyń wyraźnie poprawia jakość skóry, rozjaśnia przebarwienia i cienie, a także wyraźnie wygładza zmarszczki mimiczne. Najlepsze efekty uzyskamy stosując preparat w serii 2-3 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

Więcej na temat metod odmładzania okolicy oczu można znaleźć w artykule UJĘDRNIANIE SKÓRY POD OCZAMI.

Umów wizytę w celu odżywienia skóry biostymulatorem

☎ (+48) 500 430 484

Artykuł opublikowano 7.11.2022

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.